Plán akcí na školní rok 2020/2021

14.10 - klaun Hugo v MŠ Hodice (pojedeme vláčkem do Hodic). - zrušeno

15.10 - logopedická depistáž u nás ve školce vedená odborníkem z SCP Březejc - zrušeno, o náhradním termínu budeme informovat

15.10. - Ententýky - hravé představení plné říkadel, písniček, rozpočítadel, rytmu a fantazie pro děti od tří let, program pod vedením Ivana Urbánka, herce, autora, muzikanta a speciálního pedagoga

10.11. - pohádka O perníkové chaloupce, divadlo Malvína v naší školce v 8.30 hod

V prosinci budeme s dětni tvořit výtvarné práce na téma Čarovná zima, v lednu opět proběhne v Telči výstava dětských prací (termín výstavy a místo konání upřesníme) ve spolupráci MAS Telč v rámci projektu MAP rozvoje vzdělávání Telečska II..

Termín vánočního focení byl z důvodu epidemiologických opatření posunut na začátek prosince. Sledujte webovou stránku školy, kde zveřejníme nové informace.

Další programy jsou rozjednané a uskuteční se podle možností a epidemiologické situace. Akce budeme postupně doplňovat podle aktuální nabídky.

Theme designed by Donny Carette - Powered by Drupal - copyright © 2020